Menu
Your Cart
Yeni tasarımımız düzenli stok ve ürün çeşitleri ile kullanıma açılmıştır. Keyifli alışverişler dileriz..

Hakkımızda

Biz sadece bisiklet satmıyoruz bisikletle yaşamanın farkını sunuyoruz.


KLC Bike, bisiklet ve bisiklet yedek parça & aksesuar ürünleri satışı yapan konusunda uzman bir bisiklet firmasıdır.


Türkiye’de ve dünyada bisiklet sektörüyle ilgili gelişmeleri çok yakından takip ederek müşterilerine en uygun ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır.


KLC Bike mağazası 2011 yılında Ali Kılıç tarafından İzmir’de kurulmuştur. Karataş’ta bulunan bisiklet mağazasının yanı sıra websitesinden Türkiye’nin dört köşesine satış yapmaktadır.


KLC Bike ekibi, bisikleti hem ulaşım aracı hem de sağlıklı yaşam için spor aracı olarak kullanan genç bir ekipten oluşuyor. Ekibimizle yüz yüze, telefonla, sosyal medya veya eposta üzerinden bağlantıya geçen tüm müşterilerimize bilgi birikimimize ve deneyimlerimize dayanarak yardımcı oluyoruz.


KLC Bike, Shimano Türkiye Yetkili Servisi olarak teknik destek, bisiklet bakım hizmetleri sunarken Shimano ürünlerinin satışını yapmaktadır.


Satışını yapmakta olduğumuz bisiklet markaları Bianchi, Carraro, Lapierre, Ghost, Specialized, Salcano, Felt ve Tern ile herkesin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak kaliteli modelleri ile mağazamızda ve websitemizde.


Bisiklet genel bakım ve tamir hizmetimiz, bisiklete binmeyi öğrenmek isteyenler için bireysel ve grup bisiklet sürüş eğitimlerimiz, bike fitting servisimiz ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.


KLC Bike, Türkiye’de bisiklet spor takımı olan tek bisiklet mağazası olarak genç sporculara destek olmaktadır. 2011 yılında kurulan KLC Bike Spor Kulübü sporcuları ulusal ve uluslararası bisiklet yarışlarına katılmaktadır.  
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.